Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Shtum


Jem Lester

ISBN:
9789024573783
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
265 pag.
Verschenen:
16-11-2016
Genre:
Vertaalde literaire roman, novelle

Hartverscheurend boek over familie, liefde en licht op de donkerste dagen

€ 19,99
Bestel

Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer.

Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader.

'Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.' The Independent

'Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.' The Observer

ISBN:
9789024573783
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
265 pag.
Verschenen:
16-11-2016
Genre:
Vertaalde literaire roman, novelle

'Lester schreef zijn boek recht uit het hart en dat is wat dit boek bijzonder maakt.'

Cleeft

'Shtum is een verhaal vol verdriet, liefde, wanhoop, pijn, schaamte, depressie en vreugde.'

Hebban.nl

' Na het lezen van dit boek ben je even van de wereld, wil je even iets stils doen om het verhaal op je in te laten werken. Het heeft impact en het ontroert je. Kortom, het is een prachtig debuut. Vooral lezen!'

Leestafel.nl

Gratis inkijkexemplaar

Om naar uit te kijken