Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Wolkenjager


Marcel Vaarmeijer

ISBN:
9789024582372
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
336 pag.
Verschenen:
20-09-2018

Wolkenjager, het nieuwe boek van Marcel Vaarmeijer is een modern heldenverhaal over een uitzonderlijke vrouw met een missie. Een wervelende roman, vol bijzondere en aparte personages. Geestig, spannend, fantasierijk en met een briljante ontknoping

Bestel veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

€ 19,99
Bestel

Texas, 1969. Eden B. Foster wordt door haar ouders voorbereid op een invasie van de Russen. Oorlog is bij hen altijd op de achtergrond aanwezig. Het slimme, onverschrokken meisje leert al op jonge leeftijd vliegen van haar steenrijke oom Fritz. Op haar 18e meldt Eden zich aan bij de marine en wordt piloot. Ze neemt deel aan oorlogen en conflicten, en redt duizenden mensenlevens. Tijdens een gevangenschap in Afghanistan krijgt ze een dochter die haar wordt afgenomen, en naar wie ze tien jaar zal zoeken. Als ze de marine wil verlaten en Donald Trump president is geworden, raakt Eden betrokken bij een ingenieus masterplan van haar vader, met grote gevolgen. 

Over Heelmeester

‘In een humoristische stijl creëert Vaarmeijer een meeslepend verhaal vol bizarre gebeurtenissen en verrassende plotwendingen.’ Nederlands Dagblad

‘In één ruk uitgelezen! Een geweldig meesterwerk voor de lezers van Tim Parks en Hendrik Groen.’ Fons Plukker (Athenaeum Boekhandel Haarlem)

‘De liefde spat werkelijk van de pagina’s. Een boek dat alles in zich heeft: je moet er om lachen, je moet er om huilen. In een lichtvoetige schrijfstijl neemt Marcel Vaarmeijer je mee langs een emotionele geschiedenis.’ Annelies Gehring (Larense Boekhandel) 

‘Vanwege dit soort boeken houd ik van lezen: avontuur, spanning, humor, alles zit erin. Ik kan niet geloven dat iemand zo kan schrijven. Maar het kan! Ik kon linksboven aan de pagina niet voorspellen wat er rechtsonder zou gaan gebeuren. Geweldig!’ Evelyn Romp (boekhandel Westerhof, Zwolle)

‘Vaarmeijer gebruikt een hele prettige directe toegankelijke stijl zonder veel opsmuk waardoor je dicht op het verhaal blijft zitten. Het is een tragikomisch verhaal en doet daarmee enigszins denken aan de beste romans van John Irving. Zeer, zeer geestig, op een mooie manier ontroerend en eigenlijk ook nog eens spannend.’  Remco Houtepen (radio 5)

‘Fenomenaal, geniaal, on-Nederlands goed geschreven verhaal.Het plot is prachtig, complex en intelligent in elkaar verweven en geeft elke type lezer volop wat het wenst. Het is tragi-komisch, feelgood op een realistische wijze, filosofisch, psychologisch en relativeert goed en kwaad.’ Mieke Scheveningen (Hebban)

‘Wat een geweldig boek! Het heeft me ontroerd, doen schaterlachen, in spanning gehouden, laten nadenken, glimlachen, een traan wegpinken en me geboeid tot aan het laatste woord. Ik wil meer lezen van deze schrijver.’ Eva (Goodreads)

ISBN:
9789024582372
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
336 pag.
Verschenen:
20-09-2018

'Wolkenjager is wederom een stuwende werveling die dwingt tot doorlezen. Deze heerlijke avonturenroman is even absurdistisch als hartverwarmend.'

Zin

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips voor de feestdagen