Nieuwe Jill Mansell

Romans

Op de bank met een kop thee. In de trein onderweg naar huis. In de zomer op het strand. Al jaren biedt Luitingh-Sijthoff de allerbeste romans voor elk moment van het jaar.

Nieuws:


 

Sorteer de boeken op
  • ISBN 9789024575459
    Het derde deel in de Watersong-serie.
    Gemma moet vechten voor haar leven. Ze is vervloekt door de mooie, maar dodelijke Sirenen en verafschuwt haar nieuwe, duistere krachten. In een race tegen de klok probeert ze de vloek te doorgronden en te verbreken. De enigen die haar kunnen helpen zijn haar zus Harper en haar vriend Daniel. Samen duiken ze in de mythische geschiedenis van de Sirenen. Gemma's hoop is gevestigd op hun gevaarlijkste geheimen, waarmee ze van de vloek kan worden...
    € 19,99
  • ISBN 9789024571369
    Hartverwarmende roman over de perfect match.
    € 19,99
  • ISBN 9789024567317
    Een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven.
    € 19,99
  • ISBN 9789024570843
    Jonathan gaat los is een Nora Ephron-waardige romantische komedie, voor iedereen die genoten heeft van Het Rosie Project en Mark Haddon. 
    € 17,99
  • ISBN 9789024570782
    Het prachtige begin van een historische romanserie die zich afspeelt in de Keltische IJzertijd.
    € 21,99
  • een geheim overschaduwt de band tussen twee broers

    ISBN 9789024568529
    Weergaloos mooie familiegeschiedenis. Danielle Steelt je hart.
    € 19,99
  • ISBN 9789024570942
    Het meeslepende en aangrijpende verhaal over een oude vrouw die terugkijkt op haar leven tijdens en na de Tweede Wereldoorlog. 
    € 17,99
  • ISBN 9789021018324
    De 26-jarige Iris Hauser begint met haar vreemde, intrigerende buurman Walter Gom een adviesbureau. Dat wordt een groot succes. Walter Gom heeft een oplossing voor elk probleem. Op zijn eigen onorthodoxe wijze helpt hij uitgebluste schrijvers, mislukte kunstenaars en stuurloze acteurs en vastgelopen huwelijken.

    Het BIB (Briljante Ideeën Bureau) verovert Nederland en het succes reikt zelfs tot in de hoogste maatschappelijke kringen.
    Wanneer een advies aan een minister...
    € 9,99
  • ISBN 9789024571499
    Roman over het leven en werk van Jeroen Bosch
    € 19,99
  • omnibus

    ISBN 9789021017693
    Deze winter omnibus van Danielle Steel bevat de boeken: Tweede kans, Spoorloos verdwenen en Puur geluk. Tweede kans Fiona Monaghan is hoofdredacteur van een groot modetijdschrift in New York. Ze leidt een zeer hectisch leven en een huwelijk is nooit een optie geweest. Als ze toch de liefde vindt, ontstaan er al snel onvoorziene problemen. Maar in het leven is het nooit te laat om een tweede kans te krijgen. Spoorloos verdwenen Op het eerste gezicht leidt Marielle een gelukkig...
    € 12,50
  • ISBN 9789024569731
    Een liefdesverhaal dat niemand onberoerd laat: voor de lezers van Jojo Moyes en David Nicholls.
    € 19,99
  • de immigrantenfamilie overleeft dankzij een raspaard

    ISBN 9789024567485
    De nieuwe roman van Danielle Steel: een prachtige familiekroniek van een adellijke vluchteling en een circuspaard. Pegasus ligt vanaf november in de boekwinkels.
    € 19,99
 
<<