Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

D.L. Marshall


Auteur

D.L. Marshall is geboren in Halifax, West Yorkshire. De donkere, industriële architectuur, diepe valleien en bleke moerassen uit Yorkshire hebben een grote invloed op zijn thrillers. Voor Antrax eiland won Marshall de Northern Writers' Award. Dit boek is de start van de geweldige serie rondom John Tyler. Voor fans van Alistar Maclean, Lee Child en Chris McGeorge.

Diverse auteurs over Antrax eiland

‘Absolute knaller’ S E Moorehead ‘Ik vond het geweldig’ Russ Thomas ‘Een grandiose thriller’ Marion Todd ‘Fantastisch’ Chris McDonald ‘Ramvol actie’ Nick Quantrill ‘Fenomenaal’ Steph Broadribb ‘Opwindend’ Chris McGeorge ‘Betoverend’ Mason Cross ‘Absoluut briljant’ M.W. Craven ‘Geladen als een turbo’ Ian Rankin ‘Mijn hart zat in mijn keel’ Alison Belsham ‘Genre doorbrekend’ Trevor Wood

 

Credits auteursfoto: Louise Windsor

Deel 1 - Antrax Eiland (2021)

Boeken van D.L. Marshall

Onze tips: