Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Antrax eiland

Antrax eiland - cover
Antrax eiland - achterkant
Een huiveringwekkende thriller neer die je tot de laatste pagina laat gissen naar de dader.

In 1942 startte de Britse overheid een onderzoek naar een biologisch wapen waarmee ze Duitsland had kunnen verslaan. Het wapen werd nooit gelanceerd, maar het eiland waarop de tests werden uitgevoerd, werd volledig met dodelijk antrax vervuild. Opnieuw is op het eiland een onderzoek gestart, maar de wetenschappers komen vast te zitten door een storing. Troubleshooter John Tyler wordt naar het eiland ingevlogen. Als één van de wetenschappers dood blijkt te zijn, realiseert Tyler zich dat hij zit opgesloten met een moordenaar…

Antrax eiland is een zeldzaamheid: een doordachte en intelligente thriller. Absoluut briljant.’ M.W. Craven, auteur van Brandoffer en Zwarte zomer

Antrax eiland is een genot.’ Chris McGeorge, auteur van Tik Tak

Lees meer >
Over de auteur

D.L. Marshall

D.L. Marshall

D.L. Marshall is geboren in Halifax, West Yorkshire. De donkere, industriële architectuur, diepe valleien en bleke moerassen uit Yorkshire hebben een grote invloed op zijn thrillers. Voor Antrax eiland won Marshall de Northern Writers' Award. Dit boek is de start van de geweldige serie rondom John Tyler. Voor fans van Alistar Maclean, Lee Child en Chris McGeorge.

Diverse auteurs over Antrax eiland

  • ‘Absolute knaller’ S E Moorehead
  • ‘Ik vond het geweldig’ Russ Thomas
  • ‘Een grandiose thriller’ Marion Todd
  • ‘Fantastisch’ Chris McDonald
  • ‘Ramvol actie’ Nick Quantrill
  • ‘Fenomenaal’ Steph Broadribb
  • ‘Opwindend’ Chris McGeorge
  • ‘Betoverend’ Mason Cross
  • ‘Absoluut briljant’ M.W. Craven
  • ‘Geladen als een turbo’ Ian Rankin
  • ‘Mijn hart zat in mijn keel’ Alison Belsham
  • ‘Genre doorbrekend’ Trevor Wood

 

Credits auteursfoto: Louise Windsor

Meer boeken van deze auteur
12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789024597079
  • Serienaam: John Tyler
  • Deelnummer: 1

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔

In 1942 startte de Britse overheid een onderzoek naar een biologisch wapen waarmee ze Duitsland had kunnen verslaan. Het wapen werd nooit gelanceerd, maar het eiland waarop de tests werden uitgevoerd, werd volledig met dodelijk antrax vervuild. Opnieuw is op het eiland een onderzoek gestart, maar de wetenschappers komen vast te zitten door een storing. Troubleshooter John Tyler wordt naar het eiland ingevlogen. Als één van de wetenschappers dood blijkt te zijn, realiseert Tyler zich dat hij zit opgesloten met een moordenaar…

Antrax eiland is een zeldzaamheid: een doordachte en intelligente thriller. Absoluut briljant.’ M.W. Craven, auteur van Brandoffer en Zwarte zomer

Antrax eiland is een genot.’ Chris McGeorge, auteur van Tik Tak

Dit boek is onderdeel van John Tyler

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.