Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Antrax eiland

In 1942 startte de Britse overheid een onderzoek naar een biologisch wapen waarmee ze Duitsland had kunnen verslaan. Het wapen werd nooit gelanceerd, maar het eiland waarop de tests werden uitgevoerd, werd volledig met dodelijk antrax vervuild. Opnieuw is op het eiland een onderzoek gestart, maar de wetenschappers komen vast te zitten door een storing. Troubleshooter John Taylor wordt naar het eiland ingevlogen. Als één van de wetenschappers dood blijkt te zijn, realiseert Tyler zich dat hij zit opgesloten met een moordenaar…

‘Antrax eiland is een zeldzaamheid: een doordachte en intelligente thriller. Absoluut briljant.’ M.W. Craven, auteur van Brandoffer en Zwarte zomer

‘Antrax eiland is een genot.’ Chris McGeorge, auteur van Tik Tak

Lees meer >

D.L. Marshall

D.L. Marshall is geboren in Halifax, West Yorkshire. De donkere, industriële architectuur, diepe valleien en bleke moerassen uit Yorkshire hebben een grote invloed op zijn thrillers. Voor Antrax eiland won Marshall de Northern Writers' Award. Dit boek is de start van de geweldige serie rondom John Tyler. Voor fans van Alistar Maclean, Lee Child en Chris McGeorge.

Diverse auteurs over Antrax eiland

  • ‘Absolute knaller’ S E Moorehead
  • ‘Ik vond het geweldig’ Russ Thomas
  • ‘Een grandiose thriller’ Marion Todd
  • ‘Fantastisch’ Chris McDonald
  • ‘Ramvol actie’ Nick Quantrill
  • ‘Fenomenaal’ Steph Broadribb
  • ‘Opwindend’ Chris McGeorge
  • ‘Betoverend’ Mason Cross
  • ‘Absoluut briljant’ M.W. Craven
  • ‘Geladen als een turbo’ Ian Rankin
  • ‘Mijn hart zat in mijn keel’ Alison Belsham
  • ‘Genre doorbrekend’ Trevor Wood

 

Credits auteursfoto: Louise Windsor

Meer boeken van deze auteur
20,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789024597062
  • Pagina's: 384
  • Publicatiedatum: 30-09-2021
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

In 1942 startte de Britse overheid een onderzoek naar een biologisch wapen waarmee ze Duitsland had kunnen verslaan. Het wapen werd nooit gelanceerd, maar het eiland waarop de tests werden uitgevoerd, werd volledig met dodelijk antrax vervuild. Opnieuw is op het eiland een onderzoek gestart, maar de wetenschappers komen vast te zitten door een storing. Troubleshooter John Taylor wordt naar het eiland ingevlogen. Als één van de wetenschappers dood blijkt te zijn, realiseert Tyler zich dat hij zit opgesloten met een moordenaar…

‘Antrax eiland is een zeldzaamheid: een doordachte en intelligente thriller. Absoluut briljant.’ M.W. Craven, auteur van Brandoffer en Zwarte zomer

‘Antrax eiland is een genot.’ Chris McGeorge, auteur van Tik Tak

D.L. Marshall

D.L. Marshall is geboren in Halifax, West Yorkshire. De donkere, industriële architectuur, diepe valleien en bleke moerassen uit Yorkshire hebben een grote invloed op zijn thrillers. Voor Antrax eiland won Marshall de Northern Writers' Award. Dit boek is de start van de geweldige serie rondom John Tyler. Voor fans van Alistar Maclean, Lee Child en Chris McGeorge.

Diverse auteurs over Antrax eiland

  • ‘Absolute knaller’ S E Moorehead
  • ‘Ik vond het geweldig’ Russ Thomas
  • ‘Een grandiose thriller’ Marion Todd
  • ‘Fantastisch’ Chris McDonald
  • ‘Ramvol actie’ Nick Quantrill
  • ‘Fenomenaal’ Steph Broadribb
  • ‘Opwindend’ Chris McGeorge
  • ‘Betoverend’ Mason Cross
  • ‘Absoluut briljant’ M.W. Craven
  • ‘Geladen als een turbo’ Ian Rankin
  • ‘Mijn hart zat in mijn keel’ Alison Belsham
  • ‘Genre doorbrekend’ Trevor Wood

 

Credits auteursfoto: Louise Windsor

Meer boeken van deze auteur

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips: