Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

De ex Talk

Liefde is in de lucht

De ex Talk - cover
Voor de lezers van Emily Henry, Sally Thorne en Ali Hazelwood. De Ex Talk is een heerlijke, hilarische en hartverscheurende romance.
Dé enemies-to-lovers TikTok-sensatie De Ex Talk van Rachel Lynn Solomon. Shay werkt al bijna tien jaar met plezier bij een radiostation in Seattle. Maar de laatste tijd botst ze nogal met haar nieuwe collega Dominic, die net zijn journalistieke opleiding heeft afgerond en ervan overtuigd is dat hij alles weet van radio. Als de zender een nieuw concept nodig heeft, stelt Shay De Ex Talk voor, waar twee exen live relatieadvies geven aan luisteraars. Tot haar grote frustratie wordt ze echter aangewezen als cohost van de show, met niemand minder dan… Dominic! Hun scherpe dynamiek is meteen een schot in de roos en al snel verschijnt De Ex Talk in de hitlijsten. Dan beginnen Shay en Dominic voor elkaar te vallen. Betekent dit het begin van iets geweldigs, of het einde van hun carrière?
Lees meer >
Over de auteur

Rachel Lynn Solomon

Rachel Lynn Solomon

Rachel Lynn Solomon schrijft over onvolmaakte mensen die verliefd worden. Ze is New York Times-bestsellerauteur van The Ex Talk, Weather Girl, Today Tonight Tomorrow en andere romantische boeken voor tieners en volwassenen. Haar boeken zijn vertaald in meer dan 15 talen.

Op de middelbare school zong en speelde Rachel keyboard in een all-girl band, en ze maakte ooit deel uit van een groep mensen die een Guinness World Record voor de meest natuurlijke roodharigen op één plek brak. Na haar afstuderen aan de Universiteit van Washington met een graad in journalistiek, werkte ze voor Northwest-mediakanalen zoals The Seattle Times en KUOW Public Radio.

Ze komt oorspronkelijk uit Seattle en woont momenteel samen met haar man in Amsterdam.

Meer boeken van deze auteur
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Luisterboek
Paperback Paperback Ebook
7,49 14,99

Je bespaart 50%

Direct bestellen ➔
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95!
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021043715
  • Duur: 11u 45m 19s
  • Lezer: Relinde de Graaff

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Dé enemies-to-lovers TikTok-sensatie De Ex Talk van Rachel Lynn Solomon. Shay werkt al bijna tien jaar met plezier bij een radiostation in Seattle. Maar de laatste tijd botst ze nogal met haar nieuwe collega Dominic, die net zijn journalistieke opleiding heeft afgerond en ervan overtuigd is dat hij alles weet van radio. Als de zender een nieuw concept nodig heeft, stelt Shay De Ex Talk voor, waar twee exen live relatieadvies geven aan luisteraars. Tot haar grote frustratie wordt ze echter aangewezen als cohost van de show, met niemand minder dan… Dominic! Hun scherpe dynamiek is meteen een schot in de roos en al snel verschijnt De Ex Talk in de hitlijsten. Dan beginnen Shay en Dominic voor elkaar te vallen. Betekent dit het begin van iets geweldigs, of het einde van hun carrière?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.