Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

De vrouw die haar stoute schoenen zocht

De vrouw die haar stoute schoenen zocht - cover
De vrouw die haar stoute schoenen zocht - achterkant
Cecelia Ahern, bestsellerauteur van o.a. P.S. I Love You, is terug met de verhalenbundel De vrouw die haar stoute schoenen zocht. Een feest voor de liefhebbers van Jojo Moyes en Nicholas Sparks!
Met De vrouw die haar stoute schoenen zocht heeft Cecelia Ahern een onvergetelijke, sprankelende en fantasierijke verhalencollectie gemaakt. De verhalen gaan over de intiemste, persoonlijkste momenten in het leven van een vrouw – wanneer je overweldigd wordt door verlangen of schuldgevoelens, wanneer je je geïntimideerd of onzichtbaar voelt. Cecelia Ahern onderzoekt de eindeloze manieren waarop vrouwen door tegenspoed heen breken met humor, vindingrijkheid en mededogen. Wat gebeurt er dan en hoe vinden ze een weg daaruit? Het is een verfrissende bundel waarin de auteur haar fantasie de vrije loop laat en de vrouw van nu op een bijzondere manier laat spreken. ‘Een indrukwekkende, hedendaagse en vermakelijke collectie.’ The Observer ‘Vindingrijk en ingenieus, met een buiging naar het werk van Angela Carter en Margaret Atwood.’ Stylist
Lees meer >
Over de auteur

Cecelia Ahern

Cecelia Ahern

Cecelia Ahern (1981) werd wereldberoemd met de bestseller P.S. I Love You, die verfilmd werd met Hillary Swank en Gerard Butler. Haar boeken gingen al meer dan 25 miljoen keer over de toonbank, in meer dan 40 landen. Vijftien jaar later verscheen eindelijk het vervolg op haar geliefde debuutroman: De P.S. I Love You Club. Ze heeft inmiddels talloze prijzen gewonnen, waaronder de Irish Book Award for Popular Fiction. Cecelia Ahern woont momenteel met haar gezin in Dublin. 

In 2020 verscheen haar verhalenbundel De vrouw die haar stoute schoenen zocht. Licht, geestig, ontroerend en vol zeggingskracht. De som van jou en mij is haar 18e roman. 

Meer boeken van deze auteur
12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789024584901

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Met De vrouw die haar stoute schoenen zocht heeft Cecelia Ahern een onvergetelijke, sprankelende en fantasierijke verhalencollectie gemaakt. De verhalen gaan over de intiemste, persoonlijkste momenten in het leven van een vrouw – wanneer je overweldigd wordt door verlangen of schuldgevoelens, wanneer je je geïntimideerd of onzichtbaar voelt. Cecelia Ahern onderzoekt de eindeloze manieren waarop vrouwen door tegenspoed heen breken met humor, vindingrijkheid en mededogen. Wat gebeurt er dan en hoe vinden ze een weg daaruit? Het is een verfrissende bundel waarin de auteur haar fantasie de vrije loop laat en de vrouw van nu op een bijzondere manier laat spreken. ‘Een indrukwekkende, hedendaagse en vermakelijke collectie.’ The Observer ‘Vindingrijk en ingenieus, met een buiging naar het werk van Angela Carter en Margaret Atwood.’ Stylist

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.