Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Jamaica Lane - Lessen in verleiding


Samantha Young

ISBN:
9789024585861
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
336 pag.
Verschenen:
16-08-2019

Jamaica Lane – Lessen in verleiding is een nieuw deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.

Reserveer veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com en het boek wordt gratis bezorgd.

€ 16,50
Reserveer nu

De pijnlijk verlegen Olivia Holloway weet gewoon niet hoe ze een man moet benaderen. Haar verhuizing naar Edinburgh geeft haar de kans op een nieuwe start en ze besluit dat het tijd is om haar angsten opzij te zetten. 

Nate Sawyer is een meester in de kunst van het verleiden, maar zal zich niet snel binden aan een vrouw. Hij is de aangewezen persoon om Olivia met haar probleem te helpen. Maar wat eenvoudige lessen in verleiding hadden moeten zijn, wordt al snel een intense romance. Nate heeft echter een verleden dat hem achtervolgt en juist wanneer Olivia hopeloos verliefd begint te worden, laat Nate haar vallen. 

Kan Nate zijn angsten overwinnen? En wil Olivia zich opnieuw laten verleiden?

ISBN:
9789024585861
Uitvoering:
Paperback
Omvang:
336 pag.
Verschenen:
16-08-2019

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips voor de Spannende Boeken Weken