Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Je bent geweldig

Je bent geweldig van Jill Mansell is een heerlijke feelgoodroman om het voorjaar mee door te komen. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes. Hallie, Flo en Tasha hebben allemaal problemen in de liefde. Terwijl Hallie de liefde heeft gevonden maar kampt met haar gezondheid, zit Flo in een lastige situatie met de zus van haar grote vlam en heeft Tasha een nogal avontuurlijk type aan de haak geslagen. Het verhaal begint als Hallie in een taxi zit en te horen krijgt dat er donorlongen voor haar zijn gevonden. Maar van wie? 'Jills boeken zijn altijd een feestje.' De Telegraaf 'Een ongecompliceerd verhaal om in de zon te lezen.' Libelle 'Vol romantiek, humor en met een happy end.' de Volkskrant
Lees meer >

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur met meer dan 25 bestellers op haar naam. Van haar feelgoodromans vol humor en romantiek zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2,5 miljoen exemplaren verkocht. Voordat Mansell besloot fulltime te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. Na een avondcursus creatief schrijven. Met inmiddels bijna 30 boeken op haar naam staat ze internationaal bekend om haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische verhalen. Elk boek schrijft ze met de hand, met een van haar vulpennen, in een mooi notitieboek. 

Meer boeken van deze auteur
11,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
e-book
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021031347
  • Pagina's: 432
  • Publicatiedatum: 19-07-2022
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Je bent geweldig van Jill Mansell is een heerlijke feelgoodroman om het voorjaar mee door te komen. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes. Hallie, Flo en Tasha hebben allemaal problemen in de liefde. Terwijl Hallie de liefde heeft gevonden maar kampt met haar gezondheid, zit Flo in een lastige situatie met de zus van haar grote vlam en heeft Tasha een nogal avontuurlijk type aan de haak geslagen. Het verhaal begint als Hallie in een taxi zit en te horen krijgt dat er donorlongen voor haar zijn gevonden. Maar van wie? 'Jills boeken zijn altijd een feestje.' De Telegraaf 'Een ongecompliceerd verhaal om in de zon te lezen.' Libelle 'Vol romantiek, humor en met een happy end.' de Volkskrant

Jill Mansell

Jill Mansell is een absolute bestsellerauteur met meer dan 25 bestellers op haar naam. Van haar feelgoodromans vol humor en romantiek zijn in Nederland en Vlaanderen al meer dan 2,5 miljoen exemplaren verkocht. Voordat Mansell besloot fulltime te gaan schrijven, werkte ze jarenlang in een ziekenhuis in Bristol. Na een avondcursus creatief schrijven. Met inmiddels bijna 30 boeken op haar naam staat ze internationaal bekend om haar eigentijdse, vrolijke, sexy en romantische verhalen. Elk boek schrijft ze met de hand, met een van haar vulpennen, in een mooi notitieboek. 

Meer boeken van deze auteur

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips: