Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Nightingale Way - Romantische nachten

Nightingale Way - Romantische nachten - cover
Nightingale Way - Romantische nachten - achterkant

Nightingale Way – Romantische nachten is het achtste deel in de heerlijke, sexy serie van Samantha Young. Voor de lezers van E.L. James, Jennifer Probst en Sylvia Day.

Logan heeft twee jaar lang geboet voor de fouten die hij maakte. Nu is hij klaar om opnieuw te beginnen. Hij heeft een geweldig appartement, een goede baan en veel vrouwen om hem af te leiden van zijn verleden. En een vrouw die hem helemaal gek maakt...

Grace ontsnapte aan haar manipulatieve familie door naar een nieuwe stad te verhuizen. Haar nieuwe leven is bijna perfect. Het enige wat ze hoeft te doen is haar Mr. Right vinden – of in ieder geval een manier bedenken om haar onweerstaanbare maar irritante womanizer van een buurman te negeren.

Grace wil niets te maken hebben met Logan, totdat een levensveranderende verrassing langzaam de wilde hartenbreker verandert in de sterke, stabiele man waar ze naar op zoek was. Pas wanneer ze begint te zwichten voor zijn charmes, dreigt haar eigen rommelige verleden alles te verpesten wat ze tot dan toe hebben opgebouwd...

Lees meer >
Over de auteur

Samantha Young

Samantha Young

Samantha Young is een internationale bestellerauteur. Ze woont in Stirlingshire, Schotland, en wordt ook wel het Schotse antwoord op E.L. James genoemd met haar liefde voor schrijven. Haar spannende en romantische verhalen worden inmiddels in meer dan 30 landen uitgegeven. Met Een verleidelijk aanbod brak ze groot door in Amerika. De roman kwam op veel bestsellerlijsten, o.a. die van The New York Times en USA Today. Het boek kreeg gemiddeld zo'n 4,5 sterren op Amazon en bijna 160.000 beoordelingen op Goodreads. Na haar tweede boek Een gevaarlijk verlangen, verscheen in 2019 een tweetal nieuwe en onweerstaanbare romans: Jamaica Lane en India Place.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Luisterboek Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789024590537
  • Serienaam: Edinburgh Love Stories
  • Deelnummer: 8
  • Vertaler: Anne-Marieke Buijs

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Logan heeft twee jaar lang geboet voor de fouten die hij maakte. Nu is hij klaar om opnieuw te beginnen. Hij heeft een geweldig appartement, een goede baan en veel vrouwen om hem af te leiden van zijn verleden. En een vrouw die hem helemaal gek maakt...

Grace ontsnapte aan haar manipulatieve familie door naar een nieuwe stad te verhuizen. Haar nieuwe leven is bijna perfect. Het enige wat ze hoeft te doen is haar Mr. Right vinden – of in ieder geval een manier bedenken om haar onweerstaanbare maar irritante womanizer van een buurman te negeren.

Grace wil niets te maken hebben met Logan, totdat een levensveranderende verrassing langzaam de wilde hartenbreker verandert in de sterke, stabiele man waar ze naar op zoek was. Pas wanneer ze begint te zwichten voor zijn charmes, dreigt haar eigen rommelige verleden alles te verpesten wat ze tot dan toe hebben opgebouwd...

Dit boek is onderdeel van Edinburgh Love Stories

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.