Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Shtum

de belangrijkste dingen zijn het moeilijkst om te zeggen

Auteur: Jem Lester
Shtum - cover
Shtum - achterkant
Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige autistische zoon Jonah heeft nog nooit een woord gezegd. Wanneer Ben en Jonah noodgedwongen intrekken bij Bens bejaarde vader, zijn drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, over zijn zoon en over het verleden van zijn vader. Shtum is een ontroerende roman over familiebanden, liefde en het vermogen om te veranderen. Voor de lezers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Jem Lester is leraar Engels op een middelbare school en heeft twee kinderen. Een van hen heeft een ernstige vorm van autisme. 'Een indrukwekkende roman die een scherp beeld geeft van de worsteling die gezinnen met autistische kinderen dagelijks moeten doormaken, en die de lezer meeneemt in een opwindende achtbaan van gevoel, humor en verdriet.' The Guardian 'Schrijnend en ongelofelijk grappig... Het slot is verbijsterend; dit is een onvergetelijke roman.' The Times
Lees meer >
Over de auteur

Jem Lester

Jem Lester

Jem Lester is leraar Engels en mediastudies op een middelbare school. Hij heeft twee kinderen, waarvan eentje een ernstige vorm van autisme heeft.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789024573790
  • Vertaler: Jan Mellema

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige autistische zoon Jonah heeft nog nooit een woord gezegd. Wanneer Ben en Jonah noodgedwongen intrekken bij Bens bejaarde vader, zijn drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, over zijn zoon en over het verleden van zijn vader. Shtum is een ontroerende roman over familiebanden, liefde en het vermogen om te veranderen. Voor de lezers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Jem Lester is leraar Engels op een middelbare school en heeft twee kinderen. Een van hen heeft een ernstige vorm van autisme. 'Een indrukwekkende roman die een scherp beeld geeft van de worsteling die gezinnen met autistische kinderen dagelijks moeten doormaken, en die de lezer meeneemt in een opwindende achtbaan van gevoel, humor en verdriet.' The Guardian 'Schrijnend en ongelofelijk grappig... Het slot is verbijsterend; dit is een onvergetelijke roman.' The Times

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.