Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Tik Tak


Chris McGeorge

ISBN:
9789024581061
Uitvoering:
E-book
Omvang:
312 pag.
Verschenen:
08-05-2018

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery

Bestel veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com.

€ 4,99
Bestel

Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen 3 uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie… 

Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.

ISBN:
9789024581061
Uitvoering:
Book
Omvang:
312 pag.
Verschenen:
08-05-2018

'Een indrukwekkend debuut. 

James Oswald

'Een ingenieuze, verrassende thriller met een volstrekt unieke setting.' 

Claire McGowan

'Tik Tak barst van de claustrofobische spanning. Het is een inventieve thriller, bomvol pakkende plotwendingen.' 

Adam Hamdy

'Sterk debuut.'

het Parool

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips voor de voorleesdagen