Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Verrader van de troon


Alwyn Hamilton

ISBN:
9789024570287
Uitvoering:
E-book
Omvang:
pag.
Verschenen:
27-06-2017

Bestel veilig en betrouwbaar bij onze eigen webshop Boekenwereld.com.

€ 6.49
Bestel

In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. 

In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren… 

ISBN:
9789024570287
Uitvoering:
Book
Omvang:
pag.
Verschenen:
27-06-2017

 'Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie'. 

Girlz

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips voor de Spannende Boeken Weken