Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Verrader van de troon (POD)

(POD) In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren… ‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’. Girlz
Lees meer >

Alwyn Hamilton

Alwyn Hamilton is in Toronto, Canada, geboren, maar groeide op in Frankrijk. Ze studeerde kunstgeschiedenis in Cambridge. Alwyn spaart graag gebonden boeken, wat niet zo handig is als je vaak verhuist. Ze is zeer actief op social media en onderhoudt intensief contact met haar lezers. 

Meer boeken van deze auteur
24,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021027654
  • Pagina's: 448
  • Publicatiedatum: 22-10-2020
Niet op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
(POD) In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren… ‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’. Girlz

Alwyn Hamilton

Alwyn Hamilton is in Toronto, Canada, geboren, maar groeide op in Frankrijk. Ze studeerde kunstgeschiedenis in Cambridge. Alwyn spaart graag gebonden boeken, wat niet zo handig is als je vaak verhuist. Ze is zeer actief op social media en onderhoudt intensief contact met haar lezers. 

Meer boeken van deze auteur

Gratis inkijkexemplaar

Tijd voor een boek