Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Zomerwind

Auteur: Nina George
Zomerwind - cover
Zomerwind - achterkant
Een prachtige, sensuele roman over twee vrouwen die zichzelf opnieuw uitvinden tijdens een lange zomer aan de Bretonse kust. Voor lezers van Jessie Burton en Rachel Joyce.
(POD) In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Julie, de vriendin van haar zoon Nicolas, voor het eerst mee. Claire en Julie, die op het eerste gezicht tegenpolen zijn – Claire, volwassen en succesvol, en Julie, jong en zoekend – herkennen langzaam de overeenkomsten in elkaar. Evenals hun wens om meer uit het leven te halen. Tijdens de laaiende zomerhitte aan de Bretonse kust nemen beiden een beslissing die hun leven voorgoed zal veranderen.
Lees meer >
Over de auteur

Nina George

Nina George

De Duitse Nina George is freelance journalist en auteur en woont afwisselend in Berlijn en Bretagne. Dat het schrijversvak haar op het lijf geschreven is, blijkt wel uit de meest recente stap in haar carrière. In 2019 werd George namelijk voorzitter van de Europan Writers’ Council.

George staat onder andere bekend om haar internationale bestseller De boekenapotheek aan de Seine, die werd gepubliceerd in 37 landen. Ook in Nederland en Vlaanderen werd het boek een bestseller en werden er meer dan 25.000 exemplaren verkocht. In 2023 verschijnt haar nieuwe boek: Het boekenschip van Parijs

Meer boeken van deze auteur
24,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Paperback
Op voorraad
  • Gratis verzending
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021028675
  • Pagina's: 368 pagina's

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact


Bekijk de inhoud van dit boek ➔
(POD) In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als ieder jaar met haar gezin de zomer door in Bretagne. Dit jaar is Julie, de vriendin van haar zoon Nicolas, voor het eerst mee. Claire en Julie, die op het eerste gezicht tegenpolen zijn – Claire, volwassen en succesvol, en Julie, jong en zoekend – herkennen langzaam de overeenkomsten in elkaar. Evenals hun wens om meer uit het leven te halen. Tijdens de laaiende zomerhitte aan de Bretonse kust nemen beiden een beslissing die hun leven voorgoed zal veranderen.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang een GRATIS e-book bij je aanmelding en blijf altijd op de hoogte van het laatste nieuws rondom onze boeken.