Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

De 4 beste spannende boeken voor Vaderdag



Bijna Vaderdag! Wat geef jij jouw vader dit jaar cadeau? Speciaal voor vaders die van spannende boeken houden, zetten wij onze 4 spannende boekentips op een rij:

Oorsprong

Dan Brown

Oorsprong, de nieuwe Robert Langdon-thriller, is nu overal verkrijgbaar!

In dit nieuwe boek van Dan Brown houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe?

€ 24,99
Bestel Meer info

Tik Tak

Chris McGeorge

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery.

€ 16,99
Bestel Meer info

Erfenis

Apotheker & Van Dissel

Erfenis van Henk Apotheker & Kirsten van Dissel is een gelaagde thriller over familie, uitbuiting en nietsontziend egoïsme. Een nieuw Nederlands thrillerfenomeen voor liefhebbers van Penoza.

€ 19,99
Bestel Meer info

Marionet

Daniel Cole

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk…

€ 19,99
Bestel Meer info

Onze tips: