Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Contact



Bezoekadres:

Luitingh-Sijthoff
Oostenburgervoorstraat 168
1018 MR Amsterdam

Postadres:

Postbus 289
1000 AG Amsterdam
The Netherlands

T + 31 (0)20 530 73 40
info@lsamsterdam.nl

Retail

We hebben het contact met de boekhandel hoog in het vaandel staan. We sturen regelmatig nieuwsbrieven speciaal voor de boekhandel met acties, updates over onze campagnes en speciale aanbiedingen. Aanmelden voor de nieuwsbrief kan hier.

Voor vragen of orders kunt u contact opnemen met onze verkoop binnendienst:

Jacqueline van Bennekum
jvanbennekum@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)20 530 73 60

Romany Leenhouts
rleenhouts@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)20 530 73 46

Of met onze accountmanagers:

Daisy Verhoeven
dverhoeven@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)6 11 38 03 89

Jan Lenders
jlenders@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)6 53 96 28 86

Pers

Voor interviewaanvragen, drukproeven, recensie-exemplaren, auteursfoto’s en al uw andere vragen over onze auteurs en boeken kunt u terecht op onze afdeling Marketing & Publiciteit:

Saskia van Leeuwen
svanleeuwen@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)20 530 73 68

Jessica Mendrik
jmendrik@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)20 530 73 53

Kristel Vrielink
kvrielink@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)20 530 73 57

PersMarketing & Publiciteit Vlaanderen:

Carmen Carnier
ccarnier@vbku.be
+32 (3) 355 28 43

Special Sales

Bent u op zoek naar een onderscheidende manier om extra omzet te genereren in uw bedrijf? Of wilt u een extra service bieden aan uw klanten of relaties, bijvoorbeeld een bestseller als kerstcadeau, relatiegeschenk, premium of loyalty-actie? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

Luitingh-Sijthoff is al 25 jaar dé Nederlandse uitgever van bestsellerauteurs als Dan Brown, Jill Mansell, Patricia Cornwell en Stephen King. Wij maken van uw idee snel en vakkundig een prachtig boek waar u uw klanten of relaties een groot plezier mee doet. Bedrijven als ING, Albert Heijn, HEMA, V&D, ANWB, Shell, Primera, Transavia en de VriendenLoterij gingen u al voor met een op maat gemaakte boekuitgave van een titel uit ons fonds voor hun klanten en relaties.

U ontvangt vrijblijvend een op maat gemaakt aanbod tegen zeer aantrekkelijke leveringsvoorwaarden.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Tonny Klaassen
tklaassen@lsamsterdam.nl
+ 31 (0)6 517 07 517

Onze tips voor een onvergetelijke zomer