Luitingh-SijthoffLuitingh-Sijthoff

Shtum

De belangrijkste dingen zijn het moeilijkst om te zeggen

Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen – een die niet kan praten, twee die niet willen – tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader. ‘Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.’ The Independent ‘Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.’ The Observer
Lees meer >

Jem Lester

Jem Lester is leraar Engels en mediastudies op een middelbare school. Hij heeft twee kinderen, waarvan eentje een ernstige vorm van autisme heeft.

Meer boeken van deze auteur
20,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789021022888
  • Pagina's: 320
  • Publicatiedatum: 07-05-2018
Op voorraad

Gratis verzending

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen – een die niet kan praten, twee die niet willen – tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader. ‘Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.’ The Independent ‘Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.’ The Observer

Jem Lester

Jem Lester is leraar Engels en mediastudies op een middelbare school. Hij heeft twee kinderen, waarvan eentje een ernstige vorm van autisme heeft.

Meer boeken van deze auteur

Gratis inkijkexemplaar

Onze tips: